با سلام خدمت شما کاربران هدست های واقعیت مجازی دراین پست قصد داریم یک بازی ای که توسط تیم جهان بی همتا ساخته شده است را برای شما به اشتراک بگذاریم.

نواختن ساز کالیمبا در واقعیت مجازی

کالیمبا که یک ساز افریقایی است که صدای بسیار دلنشینی دارد از دسته ساز های دستی دارای تارهای فلزی است که با فشردن بخش انتهایی تار صدا از این ساز ساطع میشود بدنه این ساز بصورت چوبی ساخته میشود .

 

ساز کالیمبا در واقعیت مجازی

از آنجا که مشکلات تحریم و خرید از مارکت اکیولس در کشور کاربران هدست های واقعیت مجازی را دچار مشکل کرده است در این پست قصد داریم این بازی را به شما معرفی کرده و سپس برای فروش عموم به اشتراک بگذاریم اگر میخواهید در مورد این شبیه سازی انجام شده اطلاعات بیشتری بدست بیاورید لطفا ویدیو زیر را ببینید که محیط این شبیه ساز به همراه نواختن تک تک نوت های این ساز به اشتراک گذاشته شده است.

 

 

شما میتوانید با پرداخت تنها 40 هزار تومان(کمتر از 1$) فایل نصبی این شبیه ساز را توسط تیم جهان بی همتا ساخته شده است را خریداری کنید جهت خرید این شبیه ساز پس از خرید با شماره درج شده در سایت و یا ایمیل ما تماس حاصل نمائید.

 

کالیمبا واقعیت مجازی

 

جهت دیدن این شبیه ساز بر روی مارکت اکیولس میتوانید به لینک مذکور مراجعه نمایید.

برای خرید فایل نصبی این بازی میتوانید بر روی دکمه خریدی که در زیر میبینید کلیک کنید و خرید خود را تکمیل نمایید اگر سوالی قبل از خرید در خصوص این بازی دارید میتوانید به ادرس زیر تلگرام جهان بی همتا مراجعه نمایید.

40,000 تومان

 

چنانچه هرگونه سوال در خصوص نحوه نصب فایل نصبی APK دارید میتوانید به پست مذکور مراجعه کرده و با گذراندن مراحل نصب به راحتی این فایل را در اختیار داشته باشید.

 

با تشکر استادیو جهان بی همتا