ساخت زمین های متاورس دسنترالند توسط تیم جهان بی همتا

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز امروز میخواییم در مورد دو پروژه ای که توسط تیم جهان بی همتا بخش برنامه نویسیش پیاده سازی شده است صحبت کنیم.

دسنترالند یک متاورس معروف در جهان هست که شرکت هایی مانند سامسونگ تامی هیلفیگر در آنجا زمین خریداری کردند و ساخت و سازی راه انداخته اند. شرکت سامسونگی که خودش یکی از شرکت های غول تکنولوژی است در دسنترالند زمین خریداری کرده است.

 

سامسونگ در دسنترالند

 

سامسونگ در دسنترالند

 

تامی هیلفیگر در دسنترالند

 

 

تامی هیلفیگر در دسنترالند

 

 

 

دسنترالند ارز مخصوص به خودش که مانا (MANA) که بر روی شبکه ماتیک MATIC سوار شده است را دارد. کلیه خرید و فروش ها با مانا صورت میگیرد که در حال حاضر قیمت یک پارسل (16*16) حدود 4500$ می باشد که با دلار الان که اذر ماه 1402 هستیم یک چیزی معادل 230 میلیون تومان هر یک پارسل کوچیک میشود که اگر شما بخواهید یک بنایی مانند سامسونگ بسازی احتمالا باید 10 ها پارسل بخرید تا بتوانید همچین بنایی را بسازید.

نکته: منظور از پارسل Parcel در نقشه زیر به یک عدد مربعی کوچک خاکستری رنگی که در نقشه زیر میبینید پارسل گفته میشود.

 

بخشی از نقشه دسنترالند

 

 

نقشه دسنترالند

 

 

تیم جهان بی همتا قادر بوده که در این متاورس بزرگ جهانی دو پروژه را بخش برنامه نویسی آن را به عهده بگیرد که میتوانید در ویدئوی زیر پروژه جومسی فشن jomsy fashion که یک شرکت امریکایی است را مشاهده بفرمایید .

برنامه نویسی دسنترالند پروژه جومسی فشن

 

 

 

جزئیات برنامه نویسی این پروژه همانطور که میبینید به این شکل است که در قسمت ورودی یک NPC قرار گرفته است و سپس شما در طبقه دوم به محض ورود به قسمت نیم دایره ای شکل یک ویدیویی از این برند به صورت اتوماتیک پخش می شود و در قسمت کتاب، انیمیشن ورق خوردن کتاب و ارائه یک لینک به کاربری که وارد بنای این برند میشود میبینید. که صفر تا صد بخش برنامه نویسی این پروژه توسط ما صورت گرفته است.

پروژه دیگر دسنترالند که برای شرکت MRC group برنامه نویسی شد را در بخش زیر میتوانید ببینید که شامل طراحی دکمه های بورد مقابل کاربر و انتخاب طبقه مورد نظر و تلپورت به طبقه مورد نظر و همچنین پخش ویدیو در یکی از طبقات را میبینید.

 

برنامه نویسی دسنترالند پروژه MRC Group

 

 

 

 

چنانچه زمینی در دسنترالند خریداری کرده اید و میخواهید ان را بسازید صفر تا صد این پروژه را به ما بسپارید. منتظر بازخوردهای ارزشمند شما هستیم.