دانلود بازی اکشن قلمل و سه دیو

 

نسخه اندروید :

 

گوگل پلی استور

 

تست بازی قلمل و سه دیو

 

جهت رفتن به بخش نسخه تست تحت وب بر تست بازی قلمل کلیک کنید توجه داشته باشید که اگر با گوشی لینک تست بازی را باز میکنید ابتدا با پیام زیر مواجه میشوید که ok را بزنید فقط لودینگ یا همان بارگذاری اولیه یک مقدار زمان میبرد.

 

خلاصه ای از بازی قلمل و سه دیو

 

بازی قل مل و سه دیو ( Gholmol and three demons ) بازی دو بعدی سبک beat em up , hack and slash یا همون بزن بکش به فارسی که با تمام بزن بزن هاش مقداری فان یا طنز هم به بازی اضافه شده  . توسط استادیوی بازی سازی جهان بی همتا ( jahan bihamta ) خلق شده است . این بازی شامل موج های متفاوتی می باشد که شخص بازیکن فقط باید در این موج هایی که دشمن حمله میکند خودش را زنده نگه دارد و همه دشمن هایش را بکشد. همچنین یک صندوقچه گنج در بازی قرار دارد که بازیکن باید از اسیب رسیدن به صندوقچه از سوی دشمن دفاع کنند. صندوقچه یک قابلیت جادویی دارد که پس از مدتی که به آن ضربه وارد نشود خود بخود ترمیم میشود. شما همچنان میتوانید از فروشگاه این بازی سه اسلحه ویژه  و یا کاراکتر محبوب پسردایی (pesar daiee ) با خرید سکه خریداری کنید .

 

بخشی از گیم پلی بازی قُل مُل

 

 

در اپارات

 

 

 

 

در یوتیوب

 

 

بخشی از عکس های بازی قل مل

 

قلمل مرحله بهار دو طبقه بازی قلمل و سه دیو

 

مرحله بهار یک طبقه قلمل و سه دیو

 

پسردایی و مرحله دوم یک طبقه

 

انتخاب مراحل قلمل

داستان بازی قلمل و سه دیو :

 

 

در زمونای قدیم سه دیو بد ترکیب در سرزمینی حکمرانی میکردند، اون سه دیو بدشکل یه عده دربو داغون رو به سلطه خودشون دراورده بودن که هربار آماری میرفتن در خونه ها رو میزدن و میریختن تو خونه ملت و اموال مردم و مفت مفت میچاپیدن (عجب.. دددددد……. بودن….)

 

سه دیو

 

 

تا اینکه یه روزی یه پسر ورزشکار و لوتی طور به نام قُلمُل با رفیق فابش که پسردایی صداش میزد ، و به دو تا پسرداییا معروف بودند، تصمیم میگیرن که جلوی زورگویی این سه تا…. دددددد… بایستن.

از اونجا که هرچقدر دشمنای قلمل مغزشون اصلا کار نمیکرد قلمل مخش خوب کار میکرد ، قلمل تصمیم میگیره قبل از نقشه کشیدن یواشکی دشمناش رو دید بزنه و آمار بگیره، تا اینکه یهو متوجه میشه که اون دیوای پلید و بچه محلاشون هرکیو که به حرفشون گوش نمیداد یک مراسم لهو لعب براش میگرفتند و طرف به سیخ میکشیدن و میزدن بر بدن.

قلمل و پسردایی دیدن اینجوری فایده نداره باید دست به کار بشن و یه حرکتی بزنن و  شروع کردن به امارگیری دشمنا و انجام تمرینای سخت و طاقت فرسا و نقشه کشیدن و تعیین سه منطقه درست حسابی برای جنگ علیه باطل.

دوتا پسرداییا که مشغول پیدا کردن راه و چاه بودند ، دشمن موزی اتفاقی جای گنج چندساله قلمل رو میفهمه و یَکککک توپوزی اساسی بابت این کشف ش میخورهو صدا ش میرسه به گوش دشمنا و دشمناهم میان که گنج رو بگیرن و کلا داستان بزن بکش ما از اینجا شروع میشه….

 

در انتها از طراح خوبمون اقای پویا پارسی کمال تشکر را داریم که بسیار در این پروژه زحمت کشیدند.

 

ویدئوی داستان بازی

 

در یوتیوب

 

 

در آپارت

 

 

 

جهت دیدن پست های مرتبط بیشتر بازی به صفحه اینستاگرام جهان بی همتا مراجعه کنید.