دانلود بازی اندروید

دانلود بازی اندروید

اندروید از کجا آمد و امروز چه جایگاهی دارد؟

سیستم عامل اندروید سریعتر از هر پیش بینی رشد خوش بینانه ای؛ امروز به جایگاه اول سیستم عامل های نصب شده رسیده است. کمپانی جوانی که در سال 2003 با 10 هزار دلار پول قرضی راه اندازی شد و به قدری در طول دو سال درخشید و توسعه پیدا کرد، که گوگل با عددی در حدود 50 میلیون دلار آن را در سال 2005 خریداری کرد! شاید زمانی که در حدود 10 سال پیش ( سپتامبر 2008 ) گوگل از اولین نسخه ی اندروید رونمائی کرد؛ کسی فکرش را هم نمی کرد که با گذشته تنها یک دهه این سیستم عامل بر روی بیش 18000 هزار مدل گوشی نصب شود! اما گوگل در آن روزها گویا می دانست قرار است چه بازاری را هدف قرار دهد و چه نتایجی کسب کند. اولین کارکردی که گوگل بابت آن زحمت خریدن کمپانی Android Inc را در سال 2005 به خود داد؛ گرفتن سهم از بازاری بود، که در آن زمان هیچ کس بجز اپل از آن آگاهی نداشت. اپل در کنار ارائه سری موبایل های بی نظیر iPhone همچون همیشه یک برنامه ی بلند پروازانه داشت. تسلط کامل و بدون رقیب بر روی بازار اپلیکیشن موبایل های هوشمند. چیزی که در آن تاریخ به هیچ وجه به روشنی این روزها نبود. اما تسلط اسمارت فون ها بر روی بازار برنامه های کاربردی و بازی ها از همان زمان آغاز شد و تا امروز با شیبی تند در حال رشد است. طبق آمار این روزها گیمرها بیشتر از بازی با کنسول مشغول : دانلود بازی رایگان اندروید هستند. بیش از 50 درصد گیمرهای امروزی ( که گروه سنی متنوعی را هم شامل می شوند ) جستجو و دانلود بازی برای اندروید را در برنامه ی روزانه شان گنجانیده اند. سایت های بسیاری مشغول عرضه بازی های آنلاین و یا ارائه خدمات دانلود بازی های پولی اندروید هستند. دنیای موبایل کاملا بر دنیای بازی های دیجیتال سایه افکنده و دیگر به هیچ وجه این تسلط قابل انکار نیست. بسیاری از کمپانی های بازی سازی بیشتر از آنکه در حال کار کردن بر روی پروژه های آینده شان در بازار کنسول یا کامپیوتر باشند؛ مشغول توسعه ی بازی بر روی نسخه های موبایلی و نسخه های آنلاین تحت اندروید هستند.  قبل از آنکه در این مقاله به دانلود بازی برای اندروید یا معرفی لیست بهترین بازی های تاریخ اندروید بپردازیم، تنها به این چند عدد نگاه کنید :

دانلود بازی برای اندروید

 1. اندروید از سال 2011 ( تنها سه سال پس از ارائه اولین نسخه ) جایگاه اولین سیستم عامل نصب شده بر روی گوشی های هوشمند موبایل را دارد.
 2. در سال 2013 گوگل این عنوان نخست را برای سیستم عامل های نصب شده بر روی تبلت ها هم از آن خود کرد.
 3. از سال 2017 تا امروز هم اندروید، رکورد دار بیشترین میزان نصب و دارای جایگاه نخست در میان تمامی سیستم عامل ها است.
 4. در تمامی ماه های سال 2018 گوگل، ماهیانه 2 میلیارد کاربر فعال سیستم عامل اندروید را به همراه داشته است و اکنون در گوگل پلی بیش از سه میلیون و سیصد هزار اپلیکیشن و امکان دانلود بازی رایگان اندروید وجود دارد.

 

سیستم عامل اندروید و دنیای دانلود بازی اندروید موبایل و تبلت :

دانلود بازی برای موبایل

امکانات بی شماری که گوگل به توسعه دهندگان بازی های اندروید ارائه می دهد، موجب شده است تا آنها به صورت روزانه صدها عنوان بازی اندروید موبایل را به Google Play بیافزایند. اپن سورس ( Open Source ) بودن سیستم عامل اندروید موجب شده است، بسیاری از طراحان جوان و خلاق بازی های آنلاین و نسخه های موبایل و تبلت؛ نسخه هائی هم برای پلتفورم اندروید طراحی نمایند. فقط کافی است بدانید از جمعیت 30 میلیونی گیمرهای ایرانی ( البته با احتساب بازی کنندگان نسخه های موبایلی ) 70 درصد آنها از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و مدام به دنبال دانلود بازی رایگان اندروید هستند! خوب اگر با خودمان صادق باشیم، چه چیزی بهتر از این. برای همین احساس مشترکی که وجود دارد، در بخش بعدی به معرفی برخی از بهترین بازهای اندروید رایگان 2018 می پردازیم. البته عنوان های کامل تر به همراه توضیحات و لیست دانلود بازی رایگان اندروید و سایر پلتفرم ها را می توانید در بخش مقالات سایت بیابید. البته که کاربران بازی های اندروید پول کمتری برای دانلود بازی های پولی اندروید به نسبت کاربران IOS پرداخت می کنند.

 

بهترین بازی های موبایل اندروید :

قطعا نوشتن یک لیست واحد برای بهترین بازی های سال یک کنسول و یا یک پلتفرم مثل بازی های موبایل اندروید، آن هم در میان صدها هزار بازی و هزاران تولید کننده بازی اصلا کار راحتی نیست. به این موضوع سلیقه ی متنوع گیمرها را هم اضافه کنید. برخی از آنها تنها به دنبال دانلود بازی رایگان اندروید برای موبایل خود هستند و خیلی به لیست های عرضه شده بهترین بازی های سال اندروید علاقه ای ندارند. به هر حال در ادامه تلاش داشته ایم، لیستی از بهترین بازی های اندروید را جهت دانلود در موبایل یا تبلت در سال جاری ارائه دهیم : download bazi android

دانلود بازی اندروید

 1. Alto’s Odyssey
 2. PUBG Mobile
 3. Asphalt 9: Legends
 4. Harry Potter : Hogwarts Mystery
 5. HQ Trivia

 

( جهت دانلود بازی برای اندروید موبایل یا تبلت اندروید و کسب اطلاعات بیشتر راجع به برخی از بازی های این لیست بر روی این لینک کلیک کنید. )

 

 1. Shadowgun Legends
 2. NBA Live Mobile
 3. NOVA Legacy
 4. Words With Friends 2
 5. Stranger Things: The Game
 6. Psych! Outwit Your Friends
 7. Pokémon Go
 8. Fire Emblem Heroes
 9. Battle of Polytopia
 10. Card Thief
 11. Thumb Drift
 12. Pac-Man 256
 13. Walking Dead Road to Survival
 14. Hearthstone: Heroes of Warcraft
 15. Clash Royale

همچنان میتوانید بازی جذاب تخته نرد را برای اندروید از پست دانلود بازی رایگان تخته نرد دانلود نمائید.